MŠMT: Podpora mobility ve vzdělávání a výzkumu

23.02.2020 15:30 | Zprávy

Dne 20. února 2020 se v Bruselu uskutečnilo zasedání Rady pro vzdělávání, mládež, kulturu a sport ve formaci pro vzdělávání. Delegaci ČR vedl náměstek ministra školství, mládeže a tělovýchovy Václav Velčovský.

MŠMT: Podpora mobility ve vzdělávání a výzkumu
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo

Rada jednomyslně schválila usnesení Rady o vzdělávání a odborné přípravě v rámci evropského semestru: zajištění informovaných diskusí o reformách a investicích. Členské státy podpořily posílení role vzdělávání v evropském semestru a v rámci svých vystoupení zdůraznily důležitost dostatečných a efektivních investic do vzdělávání a význam sledování dopadů vzdělávacích politik na celou společnost ve všech jejích aspektech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

46. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

11:10 46. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot ČMKB se ve 46. týdnu obchodovaly za průměrnou …