MŽP podpoří projekty nestátních neziskovek částkou 13,5 milionu Kč

06.03.2016 11:10 | Zprávy

80 projektů zaměřených na ochranu klimatu, přírody a podporu biologické rozmanitosti, rozvoj šetrného turistického ruchu a na ekologické vzdělávání ve školkách i školách získá od MŽP celkem 13,5 milionu korun. Ministerstvo vyhodnotilo každoroční výzvu na projekty nestátních neziskových organizací.

MŽP podpoří projekty nestátních neziskovek částkou 13,5 milionu Kč
Foto: mzp.cz
Popisek: Ministerstvo životního prostředí ČR

Podpořené projekty v deseti tematických oblastech se mimo jiné zaměřují na ochranu konkrétních druhů v české přírodě, na ochranu klimatu a podporu získala i některá ekologická periodika ad. Významná část projektů se zaměřuje na environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu dětí a mládeže.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS: NSS potvrdil protisoutěžní jednání Asociace jazykových škol

20:16 ÚOHS: NSS potvrdil protisoutěžní jednání Asociace jazykových škol

Nejvyšší správní soud (NSS) potvrdil v nedávné době rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže…