MZV: Černínský palác hostil odbornou diskuzi o vlivu dezinformací

26.09.2022 22:54 | Tisková zpráva

V rámci svého předsednictví v Radě EU zorganizovalo MZV 21. – 22. září 2022 v Černínském paláci tzv. Senior Officials Meeting.

MZV: Černínský palác hostil odbornou diskuzi o vlivu dezinformací
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Zástupci Evropské služby vnější akce a Evropské komise, ředitelé odborů veřejné diplomacie ministerstev zahraničí a kulturních institutů, diplomaté a zástupci think-tanků diskutovali otázky významu a vlivu dezinformací, fake news, konspiračních teorií a kultury, zvláště v souvislosti s probíhající agresí Ruska na Ukrajině.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Jak byste zranitelnost definovala vy?

Koho je podle vás třeba chránit a komu pomoci? Bohužel realita je dnes taková, že ti, co pomoc od státu opravdu potřebují, se jí buď nedočkají vůbec nebo je hodně mizivá a naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo vnitra: Závěry NKÚ neberou v potaz reálné kroky resortu

19:15 Ministerstvo vnitra: Závěry NKÚ neberou v potaz reálné kroky resortu

Ministerstvo vnitra naplňuje Koncepci rozvoje Policie ČR. Letecká služba funguje plnohodnotně a je n…