MZV: Ministr Petříček na konferenci partnerských zemí Koalice pro Sahel

20.03.2021 9:50 | Zprávy

Ministr Tomáš Petříček vystoupil 19. března 2021 na druhé Konferenci ministrů zahraničních věcí partnerských zemí Koalice pro Sahel, která navázala na únorový summit zemí skupiny G5 Sahel (Burkina Faso, Čad, Mali, Mauritánie, Niger) v N´Djamena, hlavním městě Čadu.

MZV: Ministr Petříček na konferenci partnerských zemí Koalice pro Sahel
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Cílem konference bylo přijetí „cestovní mapy“ s konkrétními úkoly, jejichž splnění má napomoci státům Sahelu vypořádat se džihádistickými a kriminálními ozbrojenými skupinami, zajistit bezpečnost všech obyvatel a docílit návratu státních struktur a základních služeb do nejvíce postižených regionů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozpočet prezidenta

K čemu by bylo pro občany a ČR dobré, kdybyste rozpočet prezidenta snížili na 0? A není pokrytecké za to, že to chtěla udělat Fialova vláda jí kritizovat a pak to sám navrhovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Profesionální lovci duší lákají klienty VZP ke změně pojišťovny

20:16 VZP: Profesionální lovci duší lákají klienty VZP ke změně pojišťovny

Ubytovny, azylové domy či vyloučené lokality. To jsou aktuálně některé z rajónů „profesionálních“ ná…