MZV: Situaci na Makarské riviéře komplikuje rozsáhlý lesní požár

19.06.2017 21:04 | Zprávy

Ministerstvo zahraničních věcí ČR upozorňuje občany, kteří se chystají na cestu do Chorvatska a pobyt na Makarské riviéře, že situaci v těchto místech komplikuje rozsáhlý lesní požár mezi obcemi Podgora a Tučepi.

MZV: Situaci na Makarské riviéře komplikuje rozsáhlý lesní požár
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Požár, který vypukl dne 18. června v 02.25 hodin, již neohrožuje obytné části, šíří se do nepřístupných oblastí Národního parku Biokovo. Dle vyjádření hasičů turistům nehrozí žádné nebezpečí. V souvislosti s těmito událostmi jsou možné občasné výpadky elektrické energie. Také není možné vyloučit výskyt kouře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jak vy osobně vlastně hodnotíte zpravodajství ČT?

Přijde vám nezávislé a vyvážené? Já když občas sleduji nějakou politickou debatu, tak mi přijde, že dávají větší prostor stranám bývalé vlády a ostatní politiky nenechají mnohdy ani domluvit nebo jim skáčou do řeči. Třeba na CNN se to neděje. Někdy si říkám, proč se debat na ČT vůbec účastníte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR dokončí obnovu lesů u hradu Valdštejn

13:33 Lesy ČR dokončí obnovu lesů u hradu Valdštejn

S obnovou lesů u Valdštejnu na Semilsku v Královéhradeckém kraji, jednoho z nejstarších hradů Českéh…