Management zpěvačky Heleny Vondráčkové kvůli vládním opatřením odkládá říjnové koncerty!

01.10.2020 10:46

Vyjádření managementu paní Heleny Vondráčkové k aktuální situaci

Management zpěvačky Heleny Vondráčkové kvůli vládním opatřením odkládá říjnové koncerty!
Foto: František Jirásek
Popisek: Helena Vondráčková

Na základě aktuálních vládních opatření odkládá management zpěvačky Heleny Vondráčkové říjnové koncerty. A to v pražském Hudebním divadle v Karlíně, v Klatovech, ve Zlíně a v Chrudimi.

Manažer a manžel legendární zpěvačky Martin Michal má k nařízení ministerstva zdravotnictví výhrady. "Podle ministra zdravotnictví máme natolik výkonnou zpěvačku, že z pódia při zpěvu doprskne více jak 20 metrů do předních řad. Takže z důvodu tohoto inteligentního rozhodnutí budou koncerty přesunuty na jiné termíny, které včas oznámíme," řekl Martin Michal.

Producent a manažer rozhodnutí vůči všem pořadatelům hudebních a muzikálových divadelních představení nechápe i proto, že sama hlavní hygienička Jarmila Rážová v minulých vyjádření tvrdila, že z divadelních a koncertních představení je minimum nákaz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rada pro výzkum, vývoj a inovace projednala program SIGMA na podporu aplikovaného výzkumu a inovací

22:11 Rada pro výzkum, vývoj a inovace projednala program SIGMA na podporu aplikovaného výzkumu a inovací

V pátek 26. listopadu proběhlo ve Strakově akademii pravidelné zasedání Rady pro výzkum, vývoj a ino…