Masarykův ústav vyšších studií ČVUT nabídne v rámci dne otevřených dveří hlavně studium ekonomie a manažerství

08.12.2015 15:08 | Zprávy

Masarykův ústav vyšších studií Českého vysokého učení technického v Praze zve všechny zájemce o studium na svůj den otevřených dveří. Ten se uskuteční ve středu 9. prosince od 9.00 do 17.00 hodin v Dejvicích (Kolejní 2a, Praha 6). Prezentovány budou především možnosti studia ekonomických programů, a to jak od pedagogů tak i samotných studentů.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT nabídne v rámci dne otevřených dveří hlavně studium ekonomie a manažerství
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

„V rámci svých studijních programů nabízí Masarykův ústav vyšších studií ČVUT bakalářské, magisterské a doktorské programy, v nichž se skvěle doplňuje technika, ekonomie a manažerské dovednosti. Naši absolventi tak mají na trhu práce přidanou hodnotu a nemají problém s uplatněním,“ říká doc. Lenka Švecová, ředitelka Masarykova ústavu vyšších studií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Kolaps dopravy

Proč v Praze neustále kolabuje doprava? Proč s tím nikdo nic nedělá? A máte třeba nějaké řešení vy, když už kritizujete, byť zcela oprávněně, jiné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM Kačina: Podzimní voňavé zámecké čajování a zakončení hlavní návštěvnické sezóny

22:03 NZM Kačina: Podzimní voňavé zámecké čajování a zakončení hlavní návštěvnické sezóny

V sobotu 25. října od 10 do 17 hodin zveme milovníky čajů a podzimních dobrot na Zámecké čajování.