Ministerstvo financí: ČR zvítězila v arbitráži o více než 550 milionů korun se společností A11Y LTD

30.06.2018 14:20 | Zprávy

Společnost v mezinárodní investiční arbitráži tvrdila, že pracovníci krajských poboček Úřadu práce ČR neoprávněně poskytovali informace o produktech společnosti konkurenčním subjektům, čímž poškodili její podnikání v České republice a znehodnotili tak její know-how.

Ministerstvo financí: ČR zvítězila v arbitráži o více než 550 milionů korun se společností A11Y LTD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Společnost svá tvrzení dále opírala o, dle jejího vyjádření, škodlivé televizní vystoupení mluvčí Generálního ředitelství Úřadu práce ČR. Výtky společnosti směřovaly i vůči komunikaci krajských poboček Úřadu práce se zákazníky společnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ na Dlouhých stráních dokončil investice za 840 milionů

19:15 ČEZ na Dlouhých stráních dokončil investice za 840 milionů

Výměnou statorového vinutí soustrojí TG1 ukončil ČEZ dvouletou modernizaci přečerpávací vodní elektr…