Ministerstvo financí: Informace ke smlouvě s Korejskou republikou o zamezení dvojímu zdanění

14.01.2018 12:04 | Zprávy

Ministerstvo financí ČR oznamuje, že dne 12. ledna 2018 byla v Soulu podepsána SMLOUVA MEZI ČESKOU REPUBLIKOU A KOREJSKOU REPUBLIKOU O ZAMEZENÍ DVOJÍMU ZDANĚNÍ A ZABRÁNĚNÍ DAŇOVÉMU ÚNIKU V OBORU DANÍ Z PŘÍJMU. V obou státech bude nyní následovat standardní legislativní proces vedoucí ke vstupu Smlouvy v platnost a účinnost.

Ministerstvo financí: Informace ke smlouvě s Korejskou republikou o zamezení dvojímu zdanění
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Smlouva o zamezení dvojího zdanění a zabránění daňovému úniku v oboru daní z příjmu, která byla podepsána v Soulu dne 27. dubna 1992 a která se nadále používá ve vztazích mezi Českou republikou a Korejskou republikou, přestane být v platnosti a přestane se provádět dnem, kterým se začne provádět tato nová, právě podepsaná, smlouva.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

22:14 MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

Rada hl. m. Prahy schválila záměr vypsat veřejnou zakázku na zajištění podpory výrobce pro technolog…