Ministerstvo financí: Páté slosování Účtenkovky proběhne již tento čtvrtek

14.03.2018 7:36 | Zprávy

Ve čtvrtek 15. března odpoledne bude znám seznam výherců pátého kola Účtenkovky. Generátor náhodných čísel vylosuje 21 025 jedinečných BKP kódů z celkového počtu více než 13 620 000 platných účtenek, které zařadilo do slosování zhruba 422 000 aktivních hráčů. Každý hráč tak zaregistroval v průměru 32 platných účtenek.

Ministerstvo financí: Páté slosování Účtenkovky proběhne již tento čtvrtek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Výherní kódy prvních pěti hlavních cen budou zveřejněny ve vysílání televize Barrandov ve čtvrtek v 17:10. Kompletní výherní listina bude zveřejněna v 17:15 na webových stránkách uctenkovka.cz (ZDE) a ZDE. Informace o výhře bude výhercům zaslána na e-mail nebo telefonní číslo, které uvedli při zadávání účtenky. Ti, kteří mají hráčský účet, naleznou své výherní účtenky také v záložce Výhry.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste předčasně skončil na Univerzitě obrany?

A jak to dopadlo s vaším odvoláním? Podle všeho se jím měli zabývat vaši podřízení, což mi teda přijde dost divné a myslím, že tak rozhodnutí nemůže být ani objektivní. Mimochodem, jak jste spokojen ve funkci ministra? Přijdete mi jako nevýrazný a spíš jen jak loutka, nepřipadáte si tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Klesá podíl firem inovujících své výrobky a služby

16:32 ČSÚ: Klesá podíl firem inovujících své výrobky a služby

V letech 2022–2024 inovovalo v Česku své produkty nebo procesy 43 % podniků s deseti a více zaměstna…