Ministerstvo financí: Šestadvacáté kolo Účtenkovky už zná své výherce

15.12.2019 18:38

V neděli 15. prosince proběhlo už šestadvacáté slosování Účtenkovky, do kterého 341 tisíc aktivních soutěžících zaregistrovalo celkem 16 394 112 účtenek. Pomocí generátoru náhodných čísel bylo vylosováno 21 025 jedinečných BKP kódů.

Ministerstvo financí: Šestadvacáté kolo Účtenkovky už zná své výherce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Slosování, na které dohlíželi dva zástupci Ministerstva financí, proběhlo bez problémů. Jednotliví výherci byli informováni SMS zprávou nebo e-mailem. Pokud mají hráčský účet, naleznou informaci o výhře také v záložce Výhry. Kompletní výherní listina šestadvacátého slosování je zveřejněna na webu Účtenkovky.

Výhry z šestadvacátého slosování do nominální výše 20 tis. korun včetně si mohou soutěžící osobně vyzvednout v sídle Sazky už zítra, tedy 16. prosince. Na účet budou výhry hromadně rozesílány 17. a 27. prosince a 10. ledna.

Připomínáme, že pro výplatu výhry je nutné zřídit si hráčský účet, a to do 30 dnů od informování o výhře. U menších peněžitých výher do 20 tis. korun včetně si mohou soutěžící zvolit mezi bezhotovostním převodem a jejím osobním vyzvednutím. U peněžitých výher nad 20 tis. korun může výplata proběhnout pouze bezhotovostním převodem na základě ověření věku a totožnosti. Nový model vozu značky Ford Focus Trend EcoBoost předají novému majiteli zástupci Ministerstva financí osobně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: TEST - korektura
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

22:49 Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění ve strakonickém ok…