Ministerstvo financí vyřadilo ze slosování Účtenkovky 25 tisíc účtenek

16. 1. 2020 17:56

Ministerstvo financí při včerejším slosování přistoupilo k vyřazení části zaregistrovaných účtenek z nároku na výhru. Celkový počet v prosinci zaregistrovaných účtenek, které se Ministerstvo financí rozhodlo vyřadit z případného nároku na výhru, je 24 643. U těchto účtenek je Ministerstvo financí přesvědčeno, že vykazují znaky podvodných tržeb.

Ministerstvo financí vyřadilo ze slosování Účtenkovky 25 tisíc účtenek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí
reklama

V této souvislosti také v prosinci podalo trestní oznámení. V případě, že bude některá z 24 643 účtenek vylosována jako výherní, nebude výhra vyplacena. Informaci o případných nevyplacených výhrách naleznou soutěžící po slosování ve středu 15. ledna v 16 hodin přímo ve svých hráčských účtech.

Ministerstvo financí zároveň znovu apeluje na soutěžící, aby účtenky, které nezískali od standardního obchodníka za reálné plnění, do Účtenkovky vůbec neregistrovali. V souladu s Herním plánem také důrazně doporučujeme využívat k registraci účtenek výhradně oficiální aplikaci Ministerstva financí, nikoliv alternativní aplikace třetích stran. Účtenky, které nebyly zaregistrovány prostřednictvím oficiální aplikace Účtenkovka či prostřednictvím formuláře na webu ZDE, rovněž mohou být vyřazeny ze slosování.

Zároveň upozorňujeme soutěžící na nutnost dodržování pravidla mít pouze jeden hráčský účet. Ministerstvo financí ve spolupráci s dodavatelem Účtenkovky, pokud identifikuje porušení tohoto pravidla, přistupuje ke slučování nebo rušení hráčských účtů soutěžících, kteří v rozporu s Herním plánem mají více než jeden.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká centra: Česko on-line do světa

21:20 Česká centra: Česko on-line do světa

Česká centra v zahraničí jsou pro veřejnost v současné době uzavřena, plánované akce se ve spoluprác…