Ministerstvo kultury: Muzeum Jana Amose Komenského se zapojí do projektu Celé Česko čte dětem

09.01.2017 21:10 | Zprávy

Kromě čtení – tentokrát na téma zimního období – se budou děti věnovat i činnostem zaměřeným na rozvíjení rytmiky, jemné grafomotoriky, ale hlavně fantazie.

Ministerstvo kultury: Muzeum Jana Amose Komenského se zapojí do projektu Celé Česko čte dětem
Foto: Ministerstvo kultury
Popisek: Ministerstvo kultury

V termínu 11. ledna 2017, kdy první z akcí tohoto projektu v knihovně muzea proběhne, je kapacita již plně obsazena a nelze se na ni přihlásit. Do budoucna se však otvírá naděje, že bude-li o čtení zájem, bude nabízeno širší čtenářské veřejnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Jak je možné se vymanit ze systému emisních povolenek?

A je to možné jen tak, abysme třeba neplatili nějaké šílené pokuty nebo na to nedoplatili jinak, třeba odříznutím od dotací, což by nás taky dost znevýhodnilo? Nebo vy fakt věříte tomu, že sama EU povolenky zruší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta posiluje stabilitu financování díky důvěře bank

16:08 Česká pošta posiluje stabilitu financování díky důvěře bank

Česká pošta uzavřela smlouvu o financování se čtyřmi významnými bankovními institucemi.