Ministerstvo pro místní rozvoj: Zapojte se do soutěže Poznej projekt !

15.03.2016 8:35

Ministerstvo pro místní rozvoj startuje třetí ročník oblíbené soutěže Poznej projekt. Ode dneška každý týden až do půlky června máte šanci vyhrát hezké ceny. Stačí na webu www.poznejprojekt.cz správně určit projekt podpořený z evropských fondů podle fotografií a nápovědy. Ze správných odpovědí budou každý týden vylosováni tři výherci.

Ministerstvo pro místní rozvoj: Zapojte se do soutěže Poznej projekt !
Foto: Ministerstvo pro místní rozvoj
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj.

Novinkou letošního roku je kategorie Nejaktivnější soutěžící. Na konci soutěže bude vylosován ten, který každý týden správně odpověděl na všechny otázky. Hlavní cenou je ultrabook 2 v 1 Acer Aspire Switch 10. Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, každý týden se výherci mohou těšit na zajímavé ceny.
 
„Soutěž Poznej projekt se u veřejnosti těší velké oblibě, a proto jsme se rozhodli, že v jejím pořádní budeme pokračovat i v tomto roce. Zábavnou formou mohou soutěžící poznávat projekty, které vznikly díky podpoře z evropských fondů. Ty jsou běžnou součástí našich životů a často je pro soutěžící překvapivé, v kolika oblastech zlepšují evropské peníze kvalitu našeho života,“uvedla Olga Letáčková, náměstkyně pro řízení sekce Národního orgánu pro koordinaci.
 
V loňském ročníku proběhlo celkem 15 soutěžních kol a rozdáno bylo 45 cen. Celkem se přihlásilo 1 424 soutěžících a dohromady vyplnili 5 340 formulářů. Největší zájem vzbudil projekt Revitalizace židovských památek v České republice – tipovalo jej celkem 456 soutěžících.
 
Více informací naleznete na www.poznejprojekt.cz    .

Sledujte nás i na facebooku www.facebook.com/SouteztesfondyEU    , ať vám neunikne žádná soutěžní otázka!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

Děláte dost?

Nejdříve vás odcituji: „Vláda schválila celou řadu cílených opatření v hodnotě dosahující sté miliardy. Ať už se jedná o jednorázovou podporu rodin, navýšení důchodů v lednu a červnu nebo snížení spotřební daně“. Není ale navýšení důchodů dáno ze zákona? A druhá věc, myslíte, že dočasné snížené spot...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Labe: Přerušení výstavby poldru Kutřín

22:11 Povodí Labe: Přerušení výstavby poldru Kutřín

Povodí Labe kvůli nepředvídatelným komplikacím ukončuje smlouvu na výstavbu poldru Kutřín se současn…