Ministerstvo pro místní rozvoj představí 280 tipů na výlety k projektům podpořeným z evropských fondů

05.07.2020 17:30 | Zprávy

Ministerstvo pro místní rozvoj s příchodem léta vydává sadu regionálních map, které výletníky zavedou na řadu zajímavých míst nabízejících sportovní i rekreační vyžití.

Ministerstvo pro místní rozvoj představí 280 tipů na výlety k projektům podpořeným z evropských fondů
Foto: MMR
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj, logo

Všechny lokality přitom spojuje jedno – jedná se o projekty podpořené z evropských fondů. Na výběr je ze čtrnácti map, přičemž každá mapa představuje dvacet tipů na výlety s informacemi o projektech podpořených z fondů EU v daném kraji. Celkem tak mapy představí 280 projektů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

K uprchlíkům

Tvrdíte, že naše ekonomické možnosti v souvislosti s pomocí uprchlíkům nejsou nekonečné. Podle bývalé vlády jsou pro nás ale uprchlíci ekonomickým přínosem. Je to tak nebo není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR zahájí celorepublikové kontroly nočních podniků

13:09 HZS ČR zahájí celorepublikové kontroly nočních podniků

Od pondělí 12. ledna 2026 zahájí Hasičský záchranný sbor ČR celorepublikovou tematickou kontrolní ak…