Ministerstvo školství se zapojilo do soutěže Do práce na kole

11.06.2021 21:44 | Zprávy

Zaměstnanci a zaměstnankyně MŠMT se letos již po páté zapojili do celorepublikové soutěže Do práce na kole. Celý květen se tak soutěžící dopravovali do kanceláří na kole, chodili pěšky nebo běhali. I přes letošní chladné počasí se zapojilo rekordních 54 zaměstnanců a zaměstnankyň MŠMT.

Ministerstvo školství se zapojilo do soutěže  Do práce na kole
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo

V rámci výzvy se zaměstnanci rozdělili do třinácti dvou až pětičlenných týmů a během měsíce společně ujeli celkem 6 797 kilometrů na kole a uběhli/ušli 4 622 kilometrů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Nový vůz pro děti s handicapem

7:16 Nadace ČEZ: Nový vůz pro děti s handicapem

Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s. realizuje projekt, jehož cílem je zajistit kvalitní a dostu…