Ministerstvo spravedlnosti: Veřejnost se může podílet na přípravách nového akčního plánu Partnerství pro otevřené vládnutí

27.01.2020 19:38 | Zprávy

V pondělí 27. ledna vyhlásilo Ministerstvo spravedlnosti veřejné konzultace k přípravě Akčního plánu České republiky Partnerství pro otevřené vládnutí.

Ministerstvo spravedlnosti: Veřejnost se může podílet na přípravách nového akčního plánu Partnerství pro otevřené vládnutí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova ministerstva spravedlnosti

Cílem těchto konzultací je shromáždění návrhů na závazky České republiky v oblasti otevřeného vládnutí, které by mohly v následujících dvou letech přispět k otevřenějšímu vládnutí v České republice.

Návrhy na závazky mohou zájemci zasílat písemně nejpozději do 24. února 2020 nebo je osobně prezentovat na veřejném workshopu, který se uskuteční 2. března 2020 a kterým první kolo veřejných konzultací skončí. O workshopu budeme včas informovat.

Návrhy na závazky je možné zasílat přednostně na e-mailovou adresu OGP@msp.justice.cz nebo poštou na adresu Ministerstva spravedlnosti ČR, Vyšehradská 16, 128 10 Praha 2. Případné dotazy mohou zájemci směřovat k národní kontaktní osobě pro OGP.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

8 + 2

Můžete mi sdělit něco víc o tom vašem plánu 8 + 2? To jako někteří by končili osmičkou, jiní devítkou? Navíc nechápu to, že spíš nepodporujete vzdělání a chcete ,,hnát“ mladé do práce už v 16. Otázkou taky je, kdo o ně bude stát? Máte to nějak zjištěno? Podle mě, kdo nechce studovat, tak skončí deví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Moderní nádraží v Mladé Boleslavi se otevře ještě letos

7:33 Správa železnic: Moderní nádraží v Mladé Boleslavi se otevře ještě letos

Nová budova hlavního nádraží v Mladé Boleslavi dostává svoji výslednou podobu. Hotové jsou už sloupy…