Rok 2021 byl rokem elektronické identifikace a průlomového nárůstu uživatelů služeb eGovernmentu. Tento nárůst se v letošním roce nezastavil.
V tuto chvíli už dokonce počet občanů, kteří vlastní alespoň jeden elektronický identifikační prostředek (eID), překonal hranici 5 milionů. Možnost elektronicky se přihlašovat díky své Identitě občana a využívat tak služby eGovernmentu např. prostřednictvím portálů veřejné správy má tedy už polovina občanů Česka.Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


