Ministerstvo vnitra: Zajistit bezpečnost v průmyslové zóně pomohou slovenští a polští policisté

03.09.2018 9:45 | Zprávy

Společné policejní hlídky s příslušníky policejních sborů Slovenska a Polska se dnes oficiálně představí v Mladé Boleslavi.

Ministerstvo vnitra: Zajistit bezpečnost v průmyslové zóně pomohou slovenští a polští policisté
Foto: mvcr.cz
Popisek: Ministerstvo vnitra ČR

Přivítání se uskuteční v pondělí 3. září 2018 v 15:00 hod. na Krajském ředitelství policie Středočeského kraje v budově Územního odboru Mladá Boleslav, Boleslavská 1164, Kosmonosy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Cenzura

Zmiňujete zajímavou věc, a to, že DSA požaduje filtrovat nejen nezákonný obsah, ale i obsah „škodlivý“. Existuje nějaká definice, co je tím ,,škodlivým“ obsahem myšleno? Zajímavé je, že jsem nezaznamenal nějakou extra kritiku toho zákona. A musíme ho vůbec schválit nebo jak se k němu postavíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústavní soud: Odpovědnost provozovatele za škodu vzniklou provozní činností

16:14 Ústavní soud: Odpovědnost provozovatele za škodu vzniklou provozní činností

Stěžovatelé se v řízení před obecnými soudy domáhali po žalovaném jako provozovateli zemědělské činn…