Ministerstvo vnitra vytvořilo nový informační systém mezinárodní ochrany IS AZYL III

22.02.2023 10:57 | Tisková zpráva

Ministerstvo vnitra vybudovalo nový spolehlivý a bezpečný informační systém pro evidenci osob a řízení v oblasti mezinárodní ochrany v České republice IS AZYL III.

Ministerstvo vnitra vytvořilo nový informační systém mezinárodní ochrany IS AZYL III
Foto: mvcr.cz
Popisek: Ministerstvo vnitra ČR

Hlavními uživateli budou především pracovníci odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra, dále pak Policie České republiky, soudy atd. Nový systém splňuje aktuální legislativní požadavky v oblasti řízení ve věci mezinárodní ochrany, kybernetické bezpečnosti a výkonu spisové služby.

IS AZYL III byl vytvořen jako funkčně nezávislý systém umožňující výměnu informací s dalšími informačními systémy státní správy. Samotné řešení projektu zahrnovalo kromě vybudování nového informačního systému, migraci dat z předchozího systému IS AZYL II, zajištění provozu v následujících letech a také jeho další rozvoj.

Nový IS AZYL II je financován z prostředků z Národního programu Azylového, migračního a integračního fondu (registrační číslo projektu: AMIF/11/01).

reklama

autor: Tisková zpráva

nová totalita

Četl jsem zde váš článek i článek o tom, co Strach říkal a je to svatá pravda. Tato vláda se opravdu snaží umlčet a potlačit jakékoliv jiné názory, lidi, kteří je mají často dost nevybíravě nálepkuje. Kam myslíte, že to povede dál? Nastane nová totalita jak tvrdí Babiš? Myslíte, že tento rozjetý vla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Státní podnik a odbory vyhodnotily kolektivní smlouvu za 1. pololetí

22:03 DIAMO: Státní podnik a odbory vyhodnotily kolektivní smlouvu za 1. pololetí

Státní podnik DIAMO a zástupci odborových organizací působících ve státním podniku DIAMO vyhodnotily…