Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček vystoupí na konferenci k budoucnosti práce

15.04.2019 9:52 | Zprávy

Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček vystoupí na Národní tripartitní konferenci, která se koná v úterý 16. dubna 2019 v Černínském paláci u příležitosti uplynutí sto let od založení Mezinárodní organizace práce (ILO).

Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček vystoupí na konferenci k budoucnosti práce
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Konferenci k tématům Budoucnost práce a Mezinárodní standardy práce pořádá Českomoravská konfederace odborových svazů ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Bezpečnost

Co přesně má podle vás Evropa udělat, aby dostála tomu, že přijme odpovědnost za vlastní bezpečnost? Je fakt, že už včera bylo pozdě a Evropa v otázce zajištění bezpečnosti totálně selhala, což ukazuje i řadu let problém s nelegální migrací, který vůbec nedokázala vyřešit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

10:29 Olomoucký kraj: Poháry, medaile i sportovní oblečení

Více než čtyři milióny korun rozdělí hejtmanství mezi hasičské spolky v Olomouckém kraji. Finanční p…