Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Kaucký se setkal s představitelem mongolské metropole

09.10.2016 22:45 | Zprávy

Náměstek ministra Lukáš Kaucký přijal 6. října 2016 na Ministerstvu zahraničních věcí mongolskou delegaci vedenou náměstkem primátora mongolského hlavního města Ulánbátaru Jantsanem Batbayasgalanem.

Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Kaucký se setkal s představitelem mongolské metropole
Foto: Hans Štembera
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Tématem jednání byla spolupráce mezi Českou republikou a Mongolskem s důrazem na spolupráci mezi hlavními městy Prahou a Ulánbátarem v oblasti ochrany životního prostředí. Mongolsko se dlouhodobě zajímá o know-how českých odborníků na ochranu životního prostředí, zejména v oblasti dekontaminace půdy a vodních zdrojů či odpadového hospodářství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prodej Explosie

Nemyslíte, že zejména v dnešní nejisté době, by stát měl mít naopak nad svou bezpečnostní kontrolu a nezbavovat se strategického podniku na výrobu munice? Nechápu, jak jste dospěli k tomu, že je pro stát firma zbytečná a uvažujete o prodeji Explosie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK ČR: Nedostatek bytů v Praze vyřeší jedině nová výstavba

10:29 HK ČR: Nedostatek bytů v Praze vyřeší jedině nová výstavba

Hospodářská komora České republiky vyzývá pražské zastupitele, aby na jednání ve čtvrtek 28. května …