Během zdvořilostního přijetí ocenili oba partneři vysokou úroveň česko-německých vztahů, a to i s ohledem na situaci německých menšin v ČR. Náměstek Kolaja a zmocněnec Koschyk se také věnovali aktuálnímu tématu migrace a potřebě spolupráce jak v oblasti integrace, tak zajištění bezpečnosti.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Zloděj křičí "chyťte zloděje!
Je opravdu trefné, že podpisy pod peticí komentujete zrovna vy, když si sám platíte za navýšení lajků, což jste nepopřel ani ve vašem komentáři. Ale k dotazu. Neměl by ten sběr podpisů obecně, hlavně třeba v případě nominace na prezidenta být lépe ošetřen? Plánujete nějaké změny?
Další články z rubriky
22:03 Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU
U Vidnavy na Jesenicku má vzniknout až 23hektarový povrchový kaolinový lom.
- 19:15 Ministerstvo spravedlnosti: Povolování náhradního mateřství není předmětem novely trestního zákoníku
- 16:08 Česká televize: Generální ředitelé ČT a ČRo vyzývají k diskusi o financování veřejnoprávních médií
- 13:21 Osobní názory viceprezidenta Dvořáka nelze považovat za oficiální názor Hospodářské komory ČR
- 11:49 ČEZ: Elektrárna Dukovany II loni přilákala přes 60 nových lidí, meziročně posílila o čtvrtinu
- 10:17 NKÚ: Peněžní prostředky, určené na ochranu měkkých cílů


