Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Šrámek se setkal s egyptskými partnery

19.04.2017 18:02 | Zprávy

Náměstek ministra zahraničních věcí pro řízení sekce bezpečnostní a multilaterální Ivo Šrámek se dne 4. dubna 2017 setkal s egyptským guvernérem provincie Rudého moře admirálem Ahmadem Abdallahem, s guvernérem Jižní Sinaje generálem Khaledem Fawdou, s egyptským velvyslancem Abderahmanem Salaheldinem a podnikateli v oblasti cestovního ruchu.

Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Šrámek se setkal s egyptskými partnery
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Předmětem jednání byly otázky oživení cestovního ruchu z ČR do letovisek u Rudého moře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SFŽP: Nová zelená úsporám otevírá příjem žádostí

7:27 SFŽP: Nová zelená úsporám otevírá příjem žádostí

Od čtvrtka 25. června 2026 od 10 hodin se otevře příjem žádostí o finanční podporu z programu Nová z…