Ministerstvo zdravotnictví: Novým ředitelem Lázní Kynžvart se stal Karel Naxera

05.12.2022 22:11 | Tisková zpráva

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek jmenoval ředitelem Léčebných lázní Lázní Kynžvart na základě výsledku výběrového řízení Karla Naxeru. Do čela lázní nastoupil 2. prosince.

Ministerstvo zdravotnictví: Novým ředitelem Lázní Kynžvart se stal Karel Naxera
Foto: mzcr.cz
Popisek: Ministerstvo zdravotnictví ČR

„Rozhodl jsem se akceptovat hlasování výběrové komise, která doporučila jmenování Mgr. Karla Naxery. Jde o zkušeného manažera s bohatými zkušenostmi v mnoha oborech. Předložil kvalitní koncepci řízení a věřím, že pod jeho vedením budou lázně Kynžvart dále rozvíjet špičkovou péči,” uvedl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Co by podle vás Ukrajině opravdu pomohlo?

Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Počet nemovitostí, zapsaných na zaniklé státní subjekty, klesl o více než 97 procent

22:03 ÚZSVM: Počet nemovitostí, zapsaných na zaniklé státní subjekty, klesl o více než 97 procent

ÚZSVM se za posledních deset let podařilo snížit počet nemovitostí, zapsaných na zaniklé a nedohleda…