Ministerstvo zemědělství: Laos pozastavuje dovoz vepřového masa z Vietnamu

26.03.2023 22:45 | Tisková zpráva

Laoské ministerstvo zemědělství a lesnictví oznámilo pozastavení dovozu vepřového masa z Vietnamu a dalších zemí zasažených novými ohnisky afrického moru prasat.

Ministerstvo zemědělství: Laos pozastavuje dovoz vepřového masa z Vietnamu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo zemědělství

Podle oznámení z 22. 3. 2023 pozastavuje Laos dovoz vepřového masa, včetně živých prasat a produktů z vepřového z celého Vietnamu.

Příslušní úředníci budou sledovat nelegální dovoz na mezinárodních a místních hraničních přechodech i na mezinárodních letištích. Vepřové maso, které bude do Laosu pašováno nebo nezákonně dovezeno, musí být zničeno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Na kolik je pro vás téma bezpečnosti prioritou?

Jak byste k zajištění naší obrany a bezpečnosti přistupovali vy? Chápu dobře, že nejste pro navyšování výdajů na naši obranu? A jak se stavíte k pomoci Ukrajině a díváte se na to, kolik Ukrajinců tu je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Prostředky „Modernizačního fondu“ na podporu OZE směřují výhradně do fotovoltaických elektráren

22:14 NKÚ: Prostředky „Modernizačního fondu“ na podporu OZE směřují výhradně do fotovoltaických elektráren

Vláda ČR v roce 2024 rozhodla, že do roku 2030 bude 30 % spotřebované energie pocházet z obnovitelný…