Ministr Ťok představí možnosti využití modelu PPP v dopravní infrastruktuře

14.04.2015 19:16 | Zprávy

Ministerstvo dopravy zve na mezinárodní konferenci „Start českých PPP v dopravní infrastruktuře“, která se uskuteční ve čtvrtek 16. dubna ve Slovanském domě v Praze.

Ministr Ťok představí možnosti využití modelu PPP v dopravní infrastruktuře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr dopravy Dan Ťok

Ministr dopravy Dan Ťok spolu se zástupcem ministerstva financí na konferenci představí záměr využití modelu PPP při zrychlení výstavby dopravní infrastruktury. Oficiálně budou rovněž představeny pilotní PPP projekty rezortu dopravy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?

Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

20:14 ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

Tržby za vlastní výkony v oblasti kultury v roce 2024 meziročně vzrostly o 12 % na 320 miliard korun…