Místo platby školného výplata. Penny Market umožní práci i vzdělání

08.06.2014 21:27 | Zprávy

V říjnu odstartuje Penny Market nový projekt Duální vzdělávání – praxe a studium pod jednou střechou. Cílem je rozvoj znalostí a zkušeností budoucích vedoucích prodejen či jejich zástupců. Jednoduše řečeno; Penny si své vedoucí zaměstnance chce vychovat od základu jak v teoretické rovině, tak praxí v prodejně. Přihlášku je možné podat až do poloviny září.

Místo platby školného výplata. Penny Market umožní práci i vzdělání
Foto: Penny Market
Popisek: Penny Market

„Troufnu si říct, že asi každý z nás po škole slyšel, že nemá dostatečnou praxi. Proto jsme se rozhodli pro program Duálního vzdělávání. Umožní všem, kteří mají zájem o profesní růst, získat jak potřebné vzdělání ve školních lavicích, tak dostatečnou praxi přímo v prodejně,“ vysvětluje princip programu vedoucí oddělení marketingu Penny Daniel Novotný a dodává: „Penny Market pak díky programu získá loajální zaměstnance s vysoce profesionálním přístupem a komplexními znalostmi v oboru.“

Duální vzdělávání je připraveno pro osoby s potenciálem být vedoucím nebo zástupcem vedoucího a odhodláním na sobě pracovat. Program trvá rok a půl, z toho 20 % tvoří teoretická výuka a 80 % práce ve školících prodejnách po celé České republice.

Teoretické vzdělávání Penny zajišťuje ve spolupráci s partnerskou školou ve Staňkově u Domažlic. Po celou dobu studia jsou nabyté znalosti ověřovány formou zkoušek a při jejich úspěšném složení je možné získat bonus až 3 000 korun.  Závěrečné zkoušky probíhají pod záštitou Česko-německé obchodní a průmyslové komory za účasti zástupců školy a Penny Marketu. Úspěšní absolventi získají certifikát této komory, který dokladuje nabyté vzdělávání v oblasti maloobchodu. Zároveň budou mít šanci získat pozici zástupce vedoucího či vedoucího prodejny a tomu odpovídající navýšení mzdy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

22:33 Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

Správa železnic zlepšila kvalitu a dostupnost hlasových i datových služeb pro cestující ve vlacích n…