Mistrem Evropy ve střelbě ze služebních zbraní se stal celník z Jihočeského kraje

29.07.2015 18:15 | Zprávy

Před časem se v litevském Vilniusu konalo 13. mistrovství Evropské celní sportovní asociace (ECSA) ve střelbě ze služebních zbraní. Mistrovství se zúčastnilo celkem 32 střelců z 8 zemí.

Mistrem Evropy ve střelbě ze služebních zbraní se stal celník z Jihočeského kraje
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Jednotlivci i družstva soutěžili celkem v 5 náročných střeleckých disciplínách. Organizační zabezpečení závodů bylo na vysoké úrovni a celá soutěž proběhla v duchu fair play.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

22:33 MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

Shodit mediální nálepky, představit se tváří v tvář a jasně deklarovat, že základem nové etapy resor…