Moravskoslezský kraj: Krajská nemocnice Třinec bude mít nového ředitele

07.11.2017 18:07 | Zprávy

Nemocnice Třinec, která je příspěvkovou organizací Moravskoslezského kraje, bude mít od příštího roku nové vedení. Stávající ředitel Tomáš Stejskal na svou funkci k 31. prosinci 2017 rezignoval.

Moravskoslezský kraj: Krajská nemocnice Třinec bude mít nového ředitele
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

Krajští radní vzali rezignaci na vědomí a o situaci v třinecké nemocnici dnes (7. 11.) jednali na svém výjezdním zasedání v Opavě.

Nemocnici Třinec řídil Tomáš Stejskal formou personální unie spolu s Nemocnicí ve Frýdku-Místku od roku 2013.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: Projekt na omezení vzniku ledochodů v Oslavanech

7:23 Povodí Moravy: Projekt na omezení vzniku ledochodů v Oslavanech

Povodí Moravy připravuje projekt na odstranění pevného stupně a prahu na řece Oslavě v intravilánu m…