Moravskoslezský kraj: S návratem dětí do škol začnou jezdit regionální autobusy podle klasických jízdních řádů

16.11.2020 10:06 | Zprávy

Příměstská autobusová doprava se 18. listopadu vrátí v Moravskoslezském kraji téměř k normálu. Regionální autobusy budou až na výjimky jezdit podle jízdních řádů platných před omezením. Vlaky budou zatím dál jezdit jako v neděli.

Moravskoslezský kraj: S návratem dětí do škol začnou jezdit regionální autobusy podle klasických jízdních řádů
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

„Ve středu se do škol opět vydají nejmenší děti, kvůli tomuto částečnému obnovení výuky se regionální autobusy vrátí ke svým původním jízdním řádům. Týká se to takzvaných školních spojů, na vybraných linkách omezení ještě zůstane. Například stále nebudou jezdit noční spoje nebo nedělní autobusy k nákupním centrům,“ uvedl náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro dopravu Radek Podstawka a doporučil, aby si cestující jízdní řády ověřili v Centrálním informačním systému o jízdních řádech, ve vyhledávačích spojení nebo ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

ČT

Jak byste chtěli řešit financování ČT? Pokud to bude z rozpočtu, nebude to prašť jako uhoď? PS: Vím, že nejste poslankyně, ale ptám se vás, protože jste o poplatcích sama začala mluvit (četla jsem váš článek)

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Jiří Svoboda musí mít prostor své kroky vysvětlit a obhájit

13:21 Správa železnic: Jiří Svoboda musí mít prostor své kroky vysvětlit a obhájit

Správní rada Správy železnic odvolala z funkce generálního ředitele organizace Jiřího Svobodu.