Moravskoslezský kraj: UniCredit Bank darovala peníze Domovu Na zámku v Kyjovicích

09.01.2023 18:47 | Tisková zpráva

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s., se kterou Moravskoslezský kraj dlouhodobě spolupracuje, darovala 100 tisíc korun příspěvkové organizaci Moravskoslezského kraje Domov Na zámku v Kyjovicích.

Moravskoslezský kraj: UniCredit Bank darovala peníze Domovu Na zámku v Kyjovicích
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

Symbolický šek dnes předali zástupci banky ředitelce domova Ivaně Martiníkové a náměstkům moravskoslezského hejtmana Jiřímu Navrátilovi a Jaroslavu Kaniovi. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Prezident

Podle vás se prezident nechová státotvorně. A co třeba Macinka nebo Turek? Ti se tak chovají? Myslím, že nebýt jich, tak tu máme vládu, co řeší problémy lidí a ne vlastní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Den bezpečnějšího internetu

13:21 Policie ČR: Den bezpečnějšího internetu

Den bezpečnějšího internetu (Safer Internet Day) je celoevropská iniciativa, která připomíná, že int…