Moravskoslezský kraj se představí na veletrhu Dovolená a Region, Lázeňství 2016

04.03.2016 8:35

Moravskoslezský kraj bude prezentovat aktuální nabídku turistických produktů a zajímavých míst regionu na veletrhu cestovního ruchu Dovolená a Region, Lázeňství 2016. Stánek s rozlohou 100 m2 mohou zájemci navštívit od 4. do 6. března na Ostravském výstavišti Černá louka.

Moravskoslezský kraj se představí na veletrhu Dovolená a Region, Lázeňství 2016
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj
reklama

„Prezentace Moravskoslezského kraje poskytne návštěvníkům veletrhu komplexní informace o šesti turistických oblastech Moravskoslezského kraje a jejich aktuální nabídce novinek v oblasti cestování, welness pobytů, zážitků i kulturních akcí. Zájemci si mohou u stánku vyzkoušet golfové puttování, ochutnat regionální potraviny a prohlédnout si technický model boha Radegasta, který byl prezentován na mezinárodní světové výstavě EXPO 2015 v Miláně,“ říká Ivan Strachoň, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje.

„Věřím, že prezentace našeho kraje hosty zaujme a pomůže v rozhodování těm, kteří ještě nevědí, kde trávit víkend nebo dovolenou. Moravskoslezský region nabízí množství atraktivních míst a unikátních památek i rozmanité možnosti zábavy spolu s kvalitními službami. O tom ostatně svědčí i stálý růst návštěvnosti tuzemských i zahraničních hostů,“ dodává náměstek Ivan Strachoň.

Turisté mohou potřebné informace vyhledat na nových webových stránkách cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji s adresou www.severnimorava.travel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Stanice Šakvice bude mít nové nástupiště a podchod

18:14 Ministerstvo dopravy: Stanice Šakvice bude mít nové nástupiště a podchod

Po zimní přestávce pokračují práce na modernizaci a elektrizaci železniční tratě Šakvice – Hustopeče…