Moravskoslezští radní zamířili na výjezdní zasedání do Karviné

08.02.2017 8:32

První výjezdní zasedání Rady Moravskoslezského kraje se uskutečnilo 7. 2. v Karviné. Krajští radní diskutovali s vedením města mimo jiné o životním prostředí v souvislosti s kotlíkovými dotacemi, průmyslových zónách a možnostech jejich dalšího rozvoje nebo o připravovaném obchvatu města.

Moravskoslezští radní zamířili na výjezdní zasedání do Karviné
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

Krajští radní navštívili také Střední školu techniky a služeb, Městský stadion v Karviné, areál společnost Mölnlycke Health Care Klinipro  v průmyslové zóně Nové Pole a setkali se se starosty přilehlých měst obcí.

„V letošním roce bude kraj na Karvinsku investovat například do zdravotnictví, školství i oprav silnic,“ říká Ivo Vondrák, hejtman Moravskoslezského kraje. „Do výměny rozvodů zdravotechniky a dalších stavebních úprav v Nemocnici s poliklinikou Karviná - Ráj poputuje z krajského rozpočtu přes 25 milionů korun, do školských budov na rekonstrukci elektroinstalací a sociálního zázemí necelé tři miliony korun a do oprav úseků silnic v Marklovicích a Petrovicích u Karviné přes 17 milionů korun,“ doplnil hejtman Ivo Vondrák.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tým Fakulty elektrotechnické ČVUT získal na „olympiádě robotů“ stříbro ve virtuální soutěži, v závodu reálných robotů skončil šestý

14:21 Tým Fakulty elektrotechnické ČVUT získal na „olympiádě robotů“ stříbro ve virtuální soutěži, v závodu reálných robotů skončil šestý

Finálové kolo DARPA Subterranean Challenge, pořádané agenturou amerického ministerstva obrany, vynes…