Most: Petr Fulín bral v sobotním závodě páté místo

29.04.2018 9:30 | Zprávy

V dramatickém sobotním závodě cestovních vozů ADAC TCR Germany, který je o tomto víkendu součástí The Most Show featuring ADAC GT MASTERS na mosteckém autodromu, dojel domácí jezdec Petr Fulín ve voze Cupra Leon TCR na pátém místě.

Most: Petr Fulín bral v sobotním závodě páté místo
Foto: Autodrom Most/Miroslav Grusa
Popisek: Vítězové sobotní The Most Show featuring ADAC GT MASTERS

Oproti postavení na startovním roštu si tak trojnásobný šampion evropského poháru cestovních vozů (FIA ETCC) o dvě příčky polepšil. Ještě lepší výsledek může přidat ve druhém závodě v neděli, kdy vyrazí z druhé řady ze čtvrté startovní pozice.

Závod nabídl řadu zajímavých momentů, včetně drobných kolizí. Dvakrát tak musel být přerušen a na trať vyrazil safety car. Na výkon Petra Fulína však tyto okolnosti neměly vliv. Na páté místo se propracoval už po startu a s přehledem jej udržel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Svoboda slova

Kde byla vaše podpora svobody slova, když jste vypínali weby nebo když útočíte na ty, co vyjádří svůj názor a nazýváte je třeba svoločí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Moderní léčba v Česku výrazně zlepšuje kvalitu života lidí s hemofilií

13:33 VZP: Moderní léčba v Česku výrazně zlepšuje kvalitu života lidí s hemofilií

Hemofilie je vzácné dědičné onemocnění, které se projevuje poruchou srážlivosti krve a dvakrát více …