Mostecký autodrom nabízí originální dárky pod vánoční stromeček

18.11.2019 17:52

I v letošním roce nabízí společnost AUTODROM MOST tipy na zajímavý, neotřelý a originální dárek pod vánoční stromeček, a to ze sortimentu svých produktů a služeb.

Mostecký autodrom nabízí originální dárky pod vánoční stromeček
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most

I v letošním roce nabízí společnost AUTODROM MOST tipy na zajímavý, neotřelý a originální dárek pod vánoční stromeček, a to ze sortimentu svých produktů a služeb. Obdarovaný se může těšit
na adrenalinový zážitek ze závodů, svezení po dráze nebo zdokonalení svého řidičského umění v kurzech bezpečné jízdy, „ježíšek“ potom na zvýhodněný nákup vybraného dárku.

„Doporučujeme potěšit své blízké a přátele zejména VIP vstupenkou na závodní víkend populární série NASCAR, nebo naší žhavou novinkou, kterou je kurz bezpečné jízdy za snížené viditelnosti, což není jen obyčejná škola smyku. Vyznavači adrenalinu pak mohou pod stromečkem najít poukaz na sportovní jízdu po dráze v okruhovém speciálu OCR,“ vyjmenovala obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Při nákupu v celkové hodnotě nad 1 000 Kč zákazník obdrží navíc vstupenku na závodní víkend Whelen NASCAR Euro Series, který autodrom přivítá v červnu příštího roku. Pokud vybere dárky za 5 000 Kč a více, bude osvobozen od úhrady poštovného. „Poukazy i vstupenky je možné pořídit v papírové podobě i elektronicky. V případě nákupu na dobírku prostřednictvím České pošty přijímáme poslední objednávky v pondělí 16. prosince, nakupovat on-line lze až do středy 18. prosince.,“ upřesnila Svobodová.

Vybírat lze ale také z dalších oblíbených dárkových voucherů. Například testovací jízdu na dráze ve vlastním voze či motocyklu, VIP a běžné vstupenky na závodní víkendy ADAC GT Masters či Czech Truck Prix, kurzy bezpečné jízdy dle výběru nebo UNI poukaz. „Dárek z mosteckého autodromu udělá radost motoristickým fanouškům, začínajícím, méně zkušeným i ostříleným řidičům a také milovníkům jízdy v terénu,“ vyjmenovala Jana Svobodová.

Veškerou nabídku poukazů a vstupenek zájemci najdou na webových stránkách autodromu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

22:45 Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

Při poskytování služeb v rámci tzv. sdílené ekonomiky lidé bohužel často neplní všechny své povinnos…