NATLAND Group novým hlavním partnerem Českého svazu lyžařů

20. 1. 2016 17:41

Svaz lyžařů České republiky získal nového významného partnera, který pomůže českým sportovcům zkvalitnit přípravu a dosahovat vynikajících výsledků na domácích i mezinárodních soutěžích. Informoval o tom Lukáš Sobotka, prezident Svazu Lyžařů ČR na dnešní tiskové konferenci v Praze.

NATLAND Group novým hlavním partnerem Českého svazu lyžařů
Foto: NATLAND Group
Popisek: Většinový vlastník NATLAND Group Tomáš Raška na dnešní tiskové konferenci popřál českým lyžařům vynikající výsledky na domácích i mezinárodních soutěžích

V době, kdy se na 200 závodníků z více než dvaceti států chystá, aby se utkali při 20. ročníku mítinku Zlatá lyže v Novém Městě na Moravě v rámci Světového poháru v běhu na lyžích, se hlavní partnerem Svazu lyžařů ČR stala společnost NATLAND Group. Zaujme tak místo vedle automobilky Audi a dalšího nového partnera, jimž se stalo ANO spořitelní družstvo.

„Fandím lyžování ve všech podobách. Věřím, že sport, zejména ten individuální, vede člověka k poznání, že existuje přímá úměra mezi vlastním úsilím a výsledkem. Bez práce nejsou koláče...,“ říká za NATLAND Group Tomáš Raška.

NATLAND Group již několik sezón podporuje také Kryštofa Krýzla – reprezentanta v alpském lyžování. Kryštof je pravidelným účastníkem závodů Světového poháru a reprezentoval Českou republiku již na čtyřech Mistrovstvích světa a dvou zimních Olympiádách. „Minulou neděli si Krýzl ve slalomu Evropského poháru v rakouském Zell am See zajel třetí místo,“ neskrývá svou radost Tomáš Raška.

Úspěch a rozvoj takřka všech sportovců na světové úrovni je do značné míry závislý na mecenášství, sponzorství, partnerství a dalších formách podpory od jednotlivců a firem. NATLAND Group každoročně vydává na charitativní a sponzorské aktivity částku až do výše 10 % svého zisku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Důvěra v ombudsmana je nejvyšší od roku 2014, v minulém roce stoupla o sedm procent

17:05 Veřejný ochránce práv: Důvěra v ombudsmana je nejvyšší od roku 2014, v minulém roce stoupla o sedm procent

Podle pravidelných průzkumů Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) je důvěra v ombudsmana nejvyšš…