NP Šumava: Startuje rekonstrukce hájovny Březník, potřebuje novou střechu

21.07.2024 22:08 | Tisková zpráva

Budova hájovny Březník dostane novou střešní krytinu. Ta současná, ze smrkového šindele, již dosloužila. Na konci léta se navíc bude upravovat střecha infocentra na Poledníku.

NP Šumava: Startuje rekonstrukce hájovny Březník, potřebuje novou střechu
Foto: NP a CHKO Šumava
Popisek: NP a CHKO Šumava

„Šindelová střecha na Březníku dosáhla konce své životnosti. Je proto nutné vyměnit kompletní krytinu za novou. Pochopitelně, s ohledem na historickou hodnotu budovy se bude pokládat opět šindel tentokrát z trvanlivějšího modřínu,“ informuje mluvčí Správy NP Šumava Jan Dvořák.

S rekonstrukcí se začíná v polovině července a trvat by měla do 15. listopadu a chod restaurace nebude omezen, se zachováním bezpečnostních prvků nad vstupem do budovy. Pokud to budou vyžadovat bezpečnostní podmínky, bude přesunuto venkovní posezení, případně bude na krátkou dobu zrušeno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

22:14 MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

Rada hl. m. Prahy schválila záměr vypsat veřejnou zakázku na zajištění podpory výrobce pro technolog…