NPÚ: Memorandum o spolupráci s Pamiatkovým úradom SR

19.10.2019 15:21 | Zprávy

Naďa Goryczková, generální ředitelka NPÚ, a Katarína Kosová, generální ředitelka Pamiatkového úradu Slovenskej republiky, včera ve slovenském Kežmarku podepsaly memorandum o spolupráci mezi oběma institucemi.

NPÚ: Memorandum o spolupráci s Pamiatkovým úradom SR
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Deklarovaly tak zájem a připravenost k vzájemné spolupráci zejména v oblasti vědy a výzkumu, státní památkové péče, monitoringu památek zapsaných na Seznamu světového dědictví, koordinace vývoje národních legislativ, spolupráce v rámci Evropské unie i Visegrádské skupiny, archeologie, prezentace kulturního dědictví ČR a SR, publikační činnosti či vzdělávání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha pořídí městským útulkům veterinární diagnostický přístroj

19:34 MHMP: Praha pořídí městským útulkům veterinární diagnostický přístroj

Rada hl. m. Prahy odsouhlasila záměr Městské policie hl. m. Prahy na realizaci veřejné zakázky týkaj…