NPÚ: Na zámku Červené Poříčí se sjely jednotky požární ochrany

02.05.2018 10:39 | Zprávy

Na zámku Červené Poříčí se konalo taktické cvičení jednotek požární ochrany.

NPÚ: Na zámku Červené Poříčí se sjely jednotky požární ochrany
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Simulovaný zásah do provozních prostor předzámčí a kotelny vedl Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje za vydatné pomoci Sboru dobrovolných hasičů Červené Poříčí a Hasičů města Švihov.

Smyslem cvičení bylo seznámit hasičské sbory s prostředím areálu státního zámku - tzn. s přístupovými cestami, jednotlivými budovami, místy na čerpání vody, hlavními uzávěry vody, hlavními vypínači elektřiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Změna zákona

Tím, že chcete změnit zákon, v kterém by podle vás nově mělo být jasně napsáno, že prezident musí na návrh premiéra ministra jmenovat, není to vlastně jen potvrzení toho, že to teď nemusí? A jestli jsou podle vás nejasnosti, pořád nechápu, proč se nepodá kompetenční žaloba?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Nová nejistota je pro celé vedení alarmující skutečností

13:21 Česká televize: Nová nejistota je pro celé vedení alarmující skutečností

Vyjádření vedení České televize k budoucnosti financování veřejnoprávních médií