Na ohňostroj v Protivíně vypraví České dráhy posilový vlak

31.12.2024 13:21 | Tisková zpráva

První lednový den nového roku bude v Protivíně na Písecku tradičně patřit jednomu z největších novoročních ohňostrojů v České republice. Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý kulturní program. Nejlépe se na místo dostanou ti, kteří nechají auto doma a vyrazí vlakem.

Na ohňostroj v Protivíně vypraví České dráhy posilový vlak
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Z důvodu očekávaného zvýšeného zájmu cestujících České dráhy kromě pravidelných spojů z Českých Budějovic, Strakonic nebo Písku vypraví z jihočeské metropole do Protivína i posilový vlak. Největší novoroční ohňostroj odstartuje na Masarykově náměstí v Protivíně 1. ledna 2025 v 18 hodin, doprovodný program je ale připravený už od 16:45, kdy vystoupí například skupina Argema.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

TA ČR: Mezinárodní výzva v oblasti materiálového výzkumu a inovací

11:14 TA ČR: Mezinárodní výzva v oblasti materiálového výzkumu a inovací

Od 4. 3. 2026 je otevřena mezinárodní výzva ERA-NET Cofund M-ERA.NET Call 2026, která je zaměřena na…