Nadace ČEZ: Klienti SKP Centra v Pardubicích využijí bezpečnější Oranžové hřiště

12.07.2019 10:06

Zrekonstruované hřiště v Pardubicích umožní klientům Domu na půli cesty a Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež rozvíjet sportovní a pohybové aktivity. Na úpravy stávajícího hřiště přispěla Nadace ČEZ částkou 272 tisíc korun.

Nadace ČEZ: Klienti SKP Centra v Pardubicích využijí bezpečnější Oranžové hřiště
Foto: Nadace ČEZ
Popisek: Nadace ČEZ
reklama

Hřiště mělo nevyhovující asfaltový povrch, který byl popraskaný a místy vyboulený. Kvůli bezpečnosti  a hrozbě zranění nebylo využíváno naplno.  Za podpory Nadace ČEZ byl během dubna a května položen nový povrch. Hřiště pro své pohybové aktivity  využívají obyvatelé Domu na půli cesty a Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež – Free klub.

„Nový povrch multifunkčního hřiště máme díky podpoře Nadace ČEZ. Naši klienti mohou hřiště využívat kdykoli, když je otevřený klub. Nemusí se bát a ponořit se plně do hry a tu si naplno užívat. Děkujeme Nadaci ČEZ za možnost realizovat změnu a vytvořit tak z „obyčejného“ hřiště, multifunkční hřiště s bezpečným povrchem. Realizaci modernizace provedla firma 4soft, s.r.o., které také děkujeme za profesionální a velmi kvalitně odvedenou práci“, řekla koordinátorka NZDM-Free klub, Mgr. Šárka Mrázková.

Posláním organizace SKP-CENTRUM, o.p.s., je POMÁHAT VSTÁT osobám v tísni a osobám ohroženým sociálním vyloučením: seniorům, zdravotně postiženým, lidem v krizi a bez přístřeší, obětem domácího násilí, dětem a mladým dospělým bez fungujícího rodinného zázemí, příslušníkům minorit. Provozujeme pro ně efektivní a vzájemně provázaný systém sociálních služeb. Na trhu sociálních služeb působíme od roku 1992. Tradice zavazuje.

Výstavbu dětských, volnočasových i seniorských hřišť podporuje Nadace ČEZ už od svého založení v roce 2002. Jednou z podmínek je dlouhodobý provoz hřišť a dokládání jejich stavu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum: CT sken sto let starého exponátu huemula jižního pomůže při výzkumu a ochraně tohoto ohroženého druhu

22:11 Národní zemědělské muzeum: CT sken sto let starého exponátu huemula jižního pomůže při výzkumu a ochraně tohoto ohroženého druhu

Unikátní Sallačovy sbírky jelenovitých si všimli vědci na univerzitě v Basileji a požádali Národní z…