Nadace ČEZ: Náchod má nové Oranžové hřiště

31.05.2019 15:44 | Zprávy

Nové Oranžové hřiště bylo slavnostně otevřeno v Myslbekově ulici v Náchodě. Sportovní hřiště s moderními cvičebními prvky dokonale zapadne mezi panelové domy, kde ho využijí především děti a mládež. Na realizaci hřiště získalo město Náchod od Nadace ČEZ 150 tisíc korun.

Nadace ČEZ: Náchod má nové Oranžové hřiště
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

Ve čtvrtek 30. května 2019 proběhlo za účasti starosty města Jana Birke, místostarostů Jana Čtvrtečky, Pavly Maršíkové a Františka Majera a Šárky Lapáčkové Beránkové z Nadace ČEZ slavnostní otevření nového Oranžového hřiště v ulici Myslbekova. A nechyběli ani ti nejmenší z této části Náchoda, kteří budou hřiště využívat.

Od podání žádosti na projekt s názvem „Oranžové hřiště Myslbekova – Náchod“ neuběhl ani rok. Výstavba probíhala v březnu a dubnu letošního roku a dnes je na tomto prostranství z nadačního příspěvku vybudováno sportovní hřiště s použitím moderních a atraktivních cvičebních sestav Street WorkOut a Outdoor Fitness. Tyto druhy cvičebního nářadí a zařízení napomohou mládeži a dospělým k lepší fyzické zdatnosti. Celkové finanční náklady na hřiště  činí 258.206 Kč, z toho 150.000 Kč bude hrazeno Nadací ČEZ.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Fakt může EU zvýšit daň z nemovitosti?

To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

TA ČR: Horizontální spolupráce nad ekosystémem SISTA

13:28 TA ČR: Horizontální spolupráce nad ekosystémem SISTA

Sdílená digitální infrastruktura veřejné správy je ta, kterou si stát pořídí jednou –?????? a kterou…