Nadace ČEZ: Oranžové hřiště bylo slavnostně otevřeno v obci Řetová

07.09.2023 15:13 | Tisková zpráva

Místo pro hry a aktivní odpočinek mohou využívat děti i dospělí v obci Řetová. Oranžové hřiště podpořila Nadace ČEZ částkou 522 663 Kč.

Nadace ČEZ: Oranžové hřiště bylo slavnostně otevřeno v obci Řetová
Foto: Nadace ČEZ
Popisek: Nadace ČEZ

V obci Řetová bylo slavnostně otevřeno nové Oranžové hřiště. V odpočinkové zóně v centru obce tak vzniklo zázemí pro bezpečné hry a aktivní odpočinek nejen pro děti, ale i dospělé.

Nové herní prvky si již vyzkoušeli první návštěvníci. Děti se mohou vyřádit v multifunkční sestavě s domečkem, jsou zde chůdy, lavice, trojitá hrazda, multifunkční sestava pro lezení a šplhání a nechybí ani houpačka. Do projektu bylo zahrnuto provedení nezbytných prací,  bezpečných dopadových ploch a menší zemní práce související z instalací herních prvků.

Hřiště budou využívat děti při hrách a volnočasových aktivitách, a to jak samostatných, tak i v rámci činnosti dětských kroužků a sdružení v obci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Čerpání financí z EU musíme konsolidovat

16:08 Hospodářská komora: Čerpání financí z EU musíme konsolidovat

Česko musí přestat rozpouštět evropské peníze v roztříštěných projektech s nízkou přidanou hodnotou.