Nakladatelství Olympia: Spiknutí je stále nejprodávanější knihou v Česku!

23.05.2024 11:34 | Tisková zpráva

Kniha "Spiknutí - Pravda o pokusu odstranit prezidenta ČR" byla i v týdnu od 13. května do 19. května 2024 nejprodávanějších knihou v Česku v kategorii naučná literatura. Autoři nyní připravují v Praze a v Bratislavě velké autogramiády za účasti prezidenta Miloše Zemana. Podrobnosti zveřejní na začátku června.

Nakladatelství Olympia: Spiknutí je stále nejprodávanější knihou v Česku!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Představení knihy Spiknutí od Luboše Procházky a Radima Panenky

Kniha Spiknutí o politickém a mediálním zákulisí v době hospitalizace Miloše Zemana na podzim roku 2021 v Ústřední vojenské nemocnici je na trhu od 16. dubna 2024. První vydání, které čítalo 10 000 kusů, bylo vyprodané do závěru dubna. Na trhu jsou nyní dva dotisky, dohromady jde o 8000 kusů. Další dotisk se připravuje kvůli červnovým autogramiádám.

"Jedna proběhne v centru Prahy, druhá v centru Bratislavy. Z bezpečnostních důvodů jsme zatím termíny nezveřejnili, ale stane se tak příští týden, kdy budeme veřejnost o přesných datech a místech informovat," říkají autoři Luboš Procházka a Radim Panenka s tím, že setkáních se čtenáři plánují v druhém pololetí více.

spiknutí

"Jsem velice rád, že se knize daří a oběma autorům jsem k dosavadnímu úspěchu pogratuloval. S účastí na autogramiádách jsem samozřejmě souhlasil a budu se na ně těšit," říká Miloš Zeman.

Knihu "Spiknutí - Pravda o pokusu odstranit prezidenta ČR" si budou moci čtenáři zakoupit také na právě dnes začínajícím veletrhu Svět knihy. Konkrétně ve stánku nakladatelství Olympia. Autogramiády jako takové ale proběhnou až během června.

tab

Informace o knize Spiknutí najdete mimo jiné i na Facebooku (ZDE) a Instagramu @spiknuti24

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Zajímá mě, co si přeje ODS?

Protože vy na jednu stranu tvrdíte, že: ,,Zdá se, že si voliči nepřejí další federalizaci EU, bezbřehou migraci a ničení konkurenceschopnosti a životní úrovně radikální zelenou ideologií vtělenou do Green Dealu. To je nadějná zpráva." Jak ale vysvětlíte vaše spojení s Lidovci a TOPkou? Nemyslíte, že...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Výsledky voleb do Evropského parlamentu na Statistickém geoportálu

11:44 Český statistický úřad: Výsledky voleb do Evropského parlamentu na Statistickém geoportálu

Český statistický úřad na svém geoportálu prezentuje kromě výsledků Sčítání 2021 a demografických st…