Náměstek ministra zahraničních věcí se zúčastnil zahájení rektorské konference ASEM

10.04.2016 19:30 | Zprávy

Náměstek ministra Lukáš Kaucký se konce týdne v Praze zúčastnil zahájení zasedání 5. ročníku mezinárodní konference rektorů vysokých škol z 51 zemí Evropy a Asie – členů skupiny Asia-Europe Meeting (ASEM).

Náměstek ministra zahraničních věcí se zúčastnil zahájení rektorské konference ASEM
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Konferenci s podtitulem “Emloyability: Asia and Europe Prepare the New Generation“ spolupořádají Universita Karlova a Nadace ASEF za přispění Ministerstva zahraničních věcí a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Co se stalo?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Ucet-pana-Lipavskeho-za-vylet-do-Osaky-792192. Já tomu vašemu komentáři nějak nerozumím. O co jde? Děkuji, Lucie

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Vémolova lvice Elsa míří do Zoo Liberec

13:21 MŽP: Vémolova lvice Elsa míří do Zoo Liberec

Ministerstvo životního prostředí přistoupilo k odebrání lvice Elsy ze soukromého chovu Karla Vémoly.