Národní muzeum: Navštivte výstavu Sluneční králové bez čekání

10.12.2020 18:05

Mezinárodní unikátní výstava Sluneční králové se od svého otevření 31. srpna 2020 i přes protiepidemická opatření těší velkému zájmu veřejnosti. V současnosti je kapacita omezena na 25 %, proto se Národní muzeum rozhodlo umožnit svým návštěvníkům zhlédnout výstavu Sluneční králové také mimo běžnou otevírací dobu.

Národní muzeum: Navštivte výstavu Sluneční králové bez čekání
Foto: Národní muzeum
Popisek: Národní muzeum

Dnes, ve čtvrtek 10. prosince 2020, tak měli zájemci poprvé možnost navštívit tuto unikátní výstavu v Historické budově Národního muzea bez čekání.

Národní muzeum vychází vstříc svým návštěvníkům a zpřístupní ve vybraných dnech výstavu Sluneční králové nad rámec otevírací doby. Zájemci si budou moci na webových stránkách Národního muzea zakoupit on-line rezervační vstupenku na každé úterý, čtvrtek a sobotu, která jim bude garantovat vstup do výstavy v čase od 18.15 hod. do 20.00 hod. Počet vstupenek je omezen dle snížené kapacity, která je dána aktuálním protiepidemickým opatřením.

Prodej vstupenek je k dnešnímu dni spuštěn na webových stánkách Národního muzea www.nm.cz. Podle zájmu návštěvníků a dalšího epidemiologického vývoje je Národní muzeum připraveno rozšířit tuto nabídku o další termíny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

22:45 Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

Nad obcí Bartošovice v Orlických horách na pravostranném přítoku Bartošovického potoka byl letos dok…