Národní muzeum: Připomínka činu Jana Palacha a prezentace knihy Hrana

30.01.2022 7:34 | Tisková zpráva

Národní muzeum si připomnělo i v letošním roce výročí činu Jana Palacha. V neděli 16. ledna uctil jeho památku generální ředitel Národního muzea Michal Lukeš položením květiny před Historickou budovu Národního muzea i u nedávno dokončeného Palachova pylonu.

Národní muzeum: Připomínka činu Jana Palacha a prezentace knihy Hrana
Foto: Národní muzeum
Popisek: Národní muzeum

V pondělí 17. ledna pak proběhla prezentace knihy s názvem Hrana, která provází své čtenáře nejen Památníkem Jana Palacha ve Všetatech, ale také životem této výrazné osobnosti. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Vatikánská smlouva

Pane Havlíčku, proč se polovina poslanců hnutí ANO zdržela při hlasování o tzv. Vatikánské smlouvě? Chcete aby u nás byla církev stát ve státě? Proč jste nehlasovali proti? Dagmar Stöcklová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český rozhlas: Vítězství v soutěži skladatelů

19:15 Český rozhlas: Vítězství v soutěži skladatelů

Český rozhlas zvítězil se skladbou Darjy Kukal Moiseevy na International Rostrum of Composers 2025.