Národní muzeum: Zajímá vás, jak se sportovalo před sto lety? Dorazte s dětmi v sobotu na Vítkov

22.09.2017 11:34 | Zprávy

Národní muzeum zve rodiny s dětmi do Národního památníku na Vítkově, kde se v sobotu 23. září 2017 od 13.00 do 17.00 hodin uskuteční další doprovodná akce k výstavě Sport za Velké války, tentokrát s názvem „Jak se sportovalo před sto lety?“.

Národní muzeum: Zajímá vás, jak se sportovalo před sto lety? Dorazte s dětmi v sobotu na Vítkov
Foto: Národní muzeum
Popisek: Národní muzeum

Malí i velcí návštěvníci se během odpoledne budou moci hravou formou seznámit se sportovci, sportovním zápolením a vozovým parkem z období první světové války. Kromě stálé výstavy, která je věnována právě sportu v době války, si budou moci prohlédnout i dobové automobily – Ford model N z roku 1906 nebo Renault z roku 1905 typ A. Nebude chybět ani výtvarná dílna nebo fotokoutek s dobovým sportovním oblečením. Děti se seznámí s výstavou prostřednictvím kvízu, za vyluštění je čeká malá odměna. Dospělí návštěvníci se mohou těšit na komentované prohlídky výstavy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Nový vůz pro děti s handicapem

7:16 Nadace ČEZ: Nový vůz pro děti s handicapem

Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s. realizuje projekt, jehož cílem je zajistit kvalitní a dostu…