Národní památkový ústav: Modernistické Brno je na mapě evropských židovských stezek

05.09.2020 9:01 | Zprávy

V rámci Evropského dne židovské kultury, který letos připadá na neděli 6. září, budou představeny nové stezky po židovském dědictví. V novém projektu nechybí Česká republika a v rámci ní ani židovské modernistické vily v Brně.

Národní památkový ústav: Modernistické Brno je na mapě evropských židovských stezek
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Zcela nové webové stránky Evropské asociace židovského dědictví představí stezky v jednotlivých zemích. Nově je díky výzkumnému projektu vedeném z oxfordské univerzity propojí i stezka vedoucí napříč zeměmi, která představí paláce, vily i zámky, postavené nebo obývané židovskými majiteli.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A ví se, jak tedy prezident odpověděl?

Myslím na tu otázku, co zde citujete? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Hrncir-SPD-Jeden-z-deniku-pise-ze-se-student-zeptal-na-Pavlovo-udajne-clenstvi-v-KSC-790489 Dá se někde najít odpověď? Petra

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

20:14 ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

Tržby za vlastní výkony v oblasti kultury v roce 2024 meziročně vzrostly o 12 % na 320 miliard korun…